Unikalne projekty architektów światła

Profile LED to nowoczesne rozwiązania oświetleniowe bazujące na aluminiowych profilach. System profili to nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Doskonale sprawdza się w meblarstwie, architekturze wnętrz, branży reklamowej, wszelkiego rodzaju ekspozycjach sklepowych, dekoracjach. Prostota rozwiązań stosowanych w naszych produktach, ogromne możliwości konfiguracji i adaptacji profili do różnych zastosowań w połączeniu z niewygórowanym poziomem cenowym stanowią idealne rozwiązanie nawet dla osób wymagających.

Technologia

Prostota i uniwersalność profili wynika przede wszystkim z możliwości dowolnego przycięcia listwy, doboru dowolnego źródła światła, odpowiedniej przesłony o określonych parametrach oraz akcesoriów. Właściwie posiadając podstawowe narzędzia i umiejętności majsterkowicza możemy stworzyć zarówno prostą listwę oświetleniową jak i bardziej rozbudowany system. Dzięki temu z naszych produktów korzystają oprócz dużych firm stolarskich, meblowych oraz remontowo-budowlanych i architektów również klienci indywidualni.

Nasza firma oferuje listwy gotowe o określonej długości i z określonym źródłem światła oraz poszczególne komponenty czyli profile, taśmy LED o różnej barwie i mocy, uchwyty czy zaślepki.

european flag