Rozwiązania montażowe TOPMET do błyskawicznej aranżacji oświetlenia

TOPMET dostrzega Wasze potrzeby

Szybko zmieniający się świat wymaga umiejętności błyskawicznego dostosowania się do różnych sytuacji. Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów aranżujących przestrzenie, m.in. komercyjne, sprzedażowe, marketowe, TOPMET proponuje nowe rozwiązania montażowe do swoich profili LED.

UCHWYTY MAGNETYCZNE TOPMET

Pierwszą propozycją są szybkie w montażu uchwyty magnetyczne w dwóch rozmiarach.

Uchwyty wykonano z silnych magnesów neodymowych, które pozwalają zamocować profil oświetleniowy na powierzchni metalowej (ferromagnetycznej). Gęstość zastosowania zależna jest od wagi produktu oraz rodzaju powierzchni montażowej (przykładowe użycie dla profilu SMART16 wraz z taśmą LED, kloszem i zaślepkami na niemalowanej powierzchni stalowej: 3 szt./mb). Uchwyty magnetyczne podklejone są dwustronną taśmą samoprzylepną.

Zobacz jak łatwy i szybki jest montaż profilu:

SAMOPRZYLEPNE TAŚMY HPX

Kolejnym produktem służącym do błyskawicznej aranżacji jest bardzo silna, obustronna taśma marki HPX. Sprzedawana w rolkach po 5 metrów, transparentna i wzmocniona siatką.

Taśmy mogą być montowane na różnorodnych powierzchniach. Pozwalają zamontować profil LED TOPMET szybko, trwale i bez wykonywania otworów montażowych.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi

Zobacz także

european flag