PLANE14 SIDE BC3
PLANE14 SIDE – drugi z pary profili służących do zabudowy w płytach g-k
Kolekcja PLANE14 zawiera dwa profile: IN oraz SIDE. Obydwa rozwiązania przeznaczone są do montażu na etapie tworzenia zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych. Dają możliwość uzyskania efektu widocznej wyłącznie płaszczyzny świecącej klosza, bez widocznych elementów aluminiowych profilu. Wynika to z umiejscowienia skrzydełek montażowych za płytami g-k.
Duży komfort wykańczania wnętrz dzięki PLANE14 – nowym profilom do szpachlowania
Konstrukcja profili wpływa korzystnie na sposób wykończenia płaszczyzny montażowej. Wykonawca nie musi nakładać grubych warstw szpachli czy gładzi, nie musi też długo szlifować, więc zaoszczędza czas oraz pieniądze. Śmiało można powiedzieć, że jest to rozwiązanie ekonomiczne, praktyczne i wygodne. A do tego świetnie realizuje ciągle obecny w trendach wnętrzarskich i bardzo doceniany minimalizm.
Jakie akcesoria dopełniają ofertę architektonicznych profili LED PLANE14?
Do bazowego profilu LED dobieramy klosz, zaślepkę oraz elektronikę. Nic więcej nie jest potrzebne, żeby zbudować oświetlenie. Przy czym dobór taśmy – jej mocy i barwy – może wpłynąć znacząco na uzyskany efekt świetlny. Mocne źródła LED i białe światło pozwoli uzyskać oświetlenie główne, słabsze i kolorowe będą dawały efekty dekoracyjne. Jeśli możliwości zmian scen świetlnych chcemy mieć większe, rekomendujemy zastosowanie sterowników mocy i barwy LED. Jedno wnętrze może mieć mnóstwo różnych twarzy i dopasować się niemalże do naszego nastroju.
Klosze i zaślepki jako dopełnienie oświetlenia na bazie profili PLANE14 SIDE
Tradycyjnie już klient ma do wyboru kilka opcji kloszy – 2 typy, a każdy z nich w 3 różnych kolorach. Zaślepka jest jedna uniwersalna do obu profili PLANE14, co niewątpliwie jest zaletą. Zaślepka PLANE14 z otworem dostępna jest w kolorach: białym, szarym i srebrnym.
Ciągła linia światła przy użyciu taśmy LED 120P/m oraz klosza mlecznego
Obydwa profile LED PLANE14 dają możliwość uzyskania linii światła bez widocznych punktów LED. Wystarczyć wybrać jeden z dwóch mlecznych profili oraz zamontować źródło światła o gęstości minimum 120 P/m. Profile PLANE14 są także zaopatrzone w gniazdo Slick.